[wp-story]

Sport

Formacionet zyrtare: Real Socidedad – Barcelona

Formacionet zyrtare: Real Socidedad – Barcelona
20:03 | 13 Janar 2021

Barcelona në këtë ndeshje do të jetë pa sulmuesin e tyre kryesor, Lionel Messi, transmeton lajmi.net.

Më poshtë, janë formacionet e të dyja klubeve:

Barcelona: Ter Stegen,Mingueza, Araujo, Lenglet, Alba, Busquets, De Jong, Pedri, Dembelé, Griezmann, Braithwaite.

Real Sociedad:Ayesa. Zaldua, Aihen, Sagnan. Zubimendi. WIllian J., Januzaj, Barrenetxea, Bautista./Lajmi.net/

 

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera