Kupa e Botës

Formacionet zyrtare: Kameruni – Serbia

Formacionet zyrtare: Kameruni – Serbia
09:57 | 28 Nëntor 2022

Dita e sotme në Kupën e Botës “Katar 2022” nis me duelin Kamerun – Serbi, ndeshje kjo që luhet nga ora 11:00.

Kjo sfidë është e vlefshme për grupin G dhe luhet në “Al Janoub Stadium”, shkruan FrontOnline.

Një orë para ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Kameruni: Epassy; Tolo, Nkoulou, Castelletto, Fai; Kunde, Hongla, Zambo Anguissa; Mbeumo, Choupo Moting, Toko Ekambi

Serbia: V.Milinkoviq-Saviq; Milenkoviq, Pavloviq, Veljkoviq; Lazoviq, S.Milinkoviq-Saviq, Lukiq, Kostiq; Tadiq; Vlahoviq, Joviq.

/FrontOnline/

Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…

Të tjera