Sport

Formacionet zyrtare: Holanda – Austria

Formacionet zyrtare: Holanda – Austria
19:54 | 17 Qershor 2021

Dita e sotme e Kampionatit Evropian në futboll mbyllet me një ndeshje shumë interesante që zhvillohet ndërmjet Holandës e Austrisë.

Të dy këto kombëtare Evropianin e kanë nisur me fitore, kështu që sonte pritet një luftë  e madhe pasi cila fiton pothuaj e siguron kualifikimin tutje.

Ndeshja nis nga  ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Johan Cruijff Arena” në Amsterdam.

Tashmë gjithçka duket gati dhe të dyja kombëtaren kanë prezantuar formacionet zyrtare të cilat mund t’i shihni më poshtë.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera