Kupa e Botës

Formacionet zyrtare: Argjentina – Australia

Formacionet zyrtare: Argjentina – Australia
18:56 | 03 Dhjetor 2022

Argjentina do ta luajë sonte ndeshjen e radhës në Kupën e Botës “Katar 2022”.

Skuadra e Lionel Scalonit do të ndeshet me Australinë në fazën e eliminimit direkt, shkruan FrontOnline.

Ndeshja nis nga ora 20:00 dhe luhet në “Ahmad bin Ali Stadium”, derisa trajnerët kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Argjentina: Martinez, Romero, Otamendi, Molina, De Paul, Acuna, Mac Allister, Fernandez, Gomez, Alvarez, Messi

Australia: Ryan, Degenek, Rowles, Souttar, Behich, Mooy, McGree, Irvine, Baccus, Leckie, Duke.

/FrontOnline/

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera