×
 • Lajme
 • Lajme

  Fisnik Ismaili thotë se e thirrën nga VV në telefon, tregon fjalët banale që ia thanë

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Ish-deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, ka akuzuar ish-partinë e tij se po bezdis qytetarët në mënyra joligjore duke i telefonuar për të konfirmuar nëse kanë votuar.

  Ai ka thënë se është telefonuar nga një numër i panjohur, të cilin e ka bërë publik në Facebook, ndërsa ka thënë se në momentin që personi ka kuptuar se me kë është duke folur, e ka ofenduar rëndë në telefon, shkruan lajmi.net.

  Ismaili ka deklaruar se është e qartë që Lëvizja Vetëvendosje po i bën këto telefonata.

  Në fund, ai ka ftuar Policinë e Kosovës që të hetojë numrin i cili e ka telefonuar.

  Postimi i plotë i Ismailit:

  Comodita në panairin M.O.W. po shijon takimet me biznese për mundësi shkëmbimi eksperiencash, rrjetëzimi dhe bashkëpunimi
  Nga Rubrika
  Lajme13 Korrik 2024
  NATO i dha fundit takimit të saj vjetor në kryeqytetin e Shteteve të Bashkuara, duke festuar 75 vjetorin e formimit dhe marrë...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sllobodan Vukçeviq, ambasadori i Serbisë në Tiranë, ka thënë se Serbia është e gatshme të zhvillojë marrëdhënie në të gjitha fushat me...
  Lajme13 Korrik 2024
  Njësitet Antikontrabande të Doganës së Kosovës, pas pranimit të informatës nga qytetarët për prezencën e barnave pa banderola, kanë kryer një kontroll...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Nënkryetari i Prishtinës, Alban Zogaj, ka bërë të ditur se rruga nga rrethi i vogël i Arbërisë e deri te rrethi i...
  Lajme13 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ka publikuar listën e plotë të zyrtarëve që i ka takuar gjatë vizitës së saj në Washington...
  Lajme13 Korrik 2024
  Sipas World Population Review, disa vende luftojnë më shumë me divorcin se të tjerët. Këto janë të dhënat për vitin 2022 dhe...
  Lajme13 Korrik 2024
  Shtetet e Bashkuara mirëpritën samitin me rastin e 75-vjetorit të themelimit të NATO-s në kohë të trazuara politike. Ndërkohë që sulmet e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Është përfshirë nga zjarri një trafo e rrymës në fshatin Sopijë në Suharekë. “Rreth orës 16:45 në fshatin Sopijë përfshihet nga zjarri...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kanë filluar pritjet e mërgimtarëve nëpër pikat kufitare për hyrë në Kosovë. Në pikëkalimin kufitar te Dheu i Bardhë, sipas Qendrës Kombëtare...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.