[wp-story]

Lajme

Fillon takimi ndërmjet Lajçak dhe Limajt

Fillon takimi ndërmjet Lajçak dhe Limajt
14:38 | 17 Qershor 2020

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë – Serbi, Mirosllav Lajçak, ka takuar liderin e partisë Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, raporton Front Online.

Limaj në këtë takim është shoqëruar nga zëvendëskryeministrja, Albulena Balaj-Halimaj dhe deputeti Endrit Shala.

Ky takim po mbahet mbajtur në vazhdën e takimeve që ka pasur i dërguari i BE-së me liderët e partive politike në Kosovë.

Ende nuk është bërë e ditur nëse dyshja do të prononcohet para mediave pas këtij takimit. /FrontOnline/

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera