[wp-story]

Lajme

Fillon seanca e Kuvendit të Kosovës

Fillon seanca e Kuvendit të Kosovës
13:50 | 17 Nëntor 2020

Ka filluar seanca e Kuvendit të Kosovës, ku do të diskutohet në lidhje me gjendjen sa i përket pandemisë Covid-19 në vend.

Në këtë seancë do të diskutohet për menaxhimin e situatës me pandeminë nga ana e Qeverisë së Kosovës.

Dimë se së fundi është rritur numri i rasteve të reja me këtë virus, derisa edhe Qeveria ka rritur masat mbrojtëse.

 

Kuvendi i Kosovës mban seancën plenare për gjendjen pandemike në vend dhe menaxhimin e COVID-19 nga ana e Qeverisë.

Kuvendi i Kosovës mban seancën plenare për gjendjen pandemike në vend dhe menaxhimin e COVID-19 nga ana e Qeverisë.

Posted by Front Online on Tuesday, November 17, 2020

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera