×
 • Lajme
 • Lajme

  Fillon Java e Dhurimit të Gjakut

  FrontOnline
  14 Qershor 2020

  Qendra Kombëtare e Kosovës për Transfuzionin e Gjakut bën të ditur se nga sot është Dita Botërore e Dhurimit të Gjakut.

  Me këtë ditë fillon gjithashtu edhe Java e Dhurimit të Gjakut e cila do të zgjas deri më 21 qershor, njofton Klan Kosova.

  QKKTGJ u bën thirrje qytetarëve që të dhurojnë gjak.

  Festo Bajramin me ofertën All Inclusive të Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Emisari i Kryeministrit të Britanisë së Madhe për Ballkanin Perëndimor, Stuart Peach, pas përfundimit të vizitës në Kosovë është lajmëruar me një...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia ka njoftuar se tashmë ka nisur investimi në Klinikën e Kardiokirurgjisë dhe vlera e investimit në infrastrukturë...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Zyrtari i LDK-së, Berat Rukiqi, ka reaguar pas deklaratës së ministrit Liburn Aliu i cili në një intervistë për T7 ka thënë...
  Të tjera
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Fitorja e së djathtës ekstreme u konfirmua zyrtarisht sot në Holandë, teksa lideri i saj Geert Wilders po lufton për të formuar...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando ka thënë se ka filluar ta injoroj Shqipen. “Kur e kam parë pas dy javë...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Shqipja ka shprehur se “do të bëjë festë nëse Blero del nga shtëpia”. Teksa bisedonte në...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Azemi dhe Linda kanë disktuar për lidhjen e tij me Albën. Linda edhe e ka këshilluar Azemin si të veprojë me situatën...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Blerando sot në mëngjes ka përqafuar Albën, e cila ia kthehu me buzëqeshje. Por sapo e...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Banoret e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Shqipja kanë diskutuar për raportet e tyre me Blerandon. Ato janë sqaruar sesi qëndrojnë...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.