[wp-story]

Lajme

Fillon Java e Dhurimit të Gjakut

Fillon Java e Dhurimit të Gjakut
12:44 | 14 Qershor 2020

Qendra Kombëtare e Kosovës për Transfuzionin e Gjakut bën të ditur se nga sot është Dita Botërore e Dhurimit të Gjakut.

Me këtë ditë fillon gjithashtu edhe Java e Dhurimit të Gjakut e cila do të zgjas deri më 21 qershor, njofton Klan Kosova.

QKKTGJ u bën thirrje qytetarëve që të dhurojnë gjak.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera