Vip

Fifi sonte futet në shtëpinë e Big Brother VIP, kjo është arsyeja

Fifi sonte futet në shtëpinë e Big Brother VIP, kjo është arsyeja
21:16 | 25 Janar 2022

Me të nisur spektakli i Big Brother VIP Albania, Arbana Osmani ka prezantuar opinionistët si dhe ish-banorët.

Fifi, Arditi dhe Paloma janë tre banorët që ndodhen sonte në studion e Big Brother VIP.

Arbana ka bërë të ditur se sonte Fifi do të futet sërish në shtëpi, por kësaj radhe për të surprizuar dikë.

Vet këngëtarja ka treguar se do jetë ajo që sonte do të futet sërish në shtëpinë e Big Brother VIP për të surprizuar një nga mikeshat e saj më të mirë gjatë qëndrimit atje, Monika Lubonjën.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera