×
 • Vip
 • Vip

  Fifi lëndon këmbën gjatë provave të “Dancing With the Stars”

  FrontOnline
  03 Tetor 2023

  Filloreta Raçi – Fifi është bërë pjesë e edicionit të radhës të “Dancing With the Stars Albania”.

  Këngëtarja e njohur me këtë rast këto ditë ka qenë më aktive në rrjete sociale, duke zbuluar edhe pamje nga provat e këtij spektakli.

  Ajo do të kërcejë përkrah balerinit, Graciano Tagani, në formatin që do të nisë më 6 tetor.

  Së fundmi u zbuluan disa pamje ekskluzive të tyre gjatë ushtrimeve, teksa 29 vjeçarja është rrëzuar.

  E duket se në vazhdim ajo ka pësuar një tjetër incident, të cilin e ndau në InstaStory.

  Ylli i famshëm tregon se ka lënduar këmbën dhe thotë se po i dhemb shumë, por që nuk do të ndalet.

  “Më dhemb në shpirt por kjo është kosto e punës”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë fotos.

  Moderatore e këtij programi vlen të ceket se është sërish Bora Zemani. /Telegrafi

   

  Artani: Stresi e Andi u gëzuan për ndarjen e Julit, s’duhet t’iu gëzohesh fatkeqësive të të tjerëve (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Vip05 Dhjetor 2023
  Debatet nuk kanë të ndalur në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova, kësaj rradhe kanë debatuar Ylli me Adrin. Adri i ka...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Azemi dhe Ylli kanë debatuar. Azemi i ka thënë Ylli se “mos më thuaj mua asgjë për femra kur vetë dridhesh”. Ndërkaq...
  Vip05 Dhjetor 2023
  Debatet mes Blerandos dhe Adrit nuk kanë të ndalur. Në një moment Adri i ka thënë Blerandos “mos ndërhy kur flas unë”....
  Të tjera
  Lajme05 Dhjetor 2023
  “Modeli i qeverisjes së mirë lokale në Prizren, është modeli që ia ofrojmë Kosovës në nivelin qendror pas zgjedhjeve të ardhshme”. Kështu...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Njohësi i sigurisë, Nuredin Ibishi tha në Frontal në T7 se injorimi i Policisë së Kosovës nga UNMIK-u e kishte rritur numrin...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë janë mbledhur qytetarë për të protestuar kundër vrasjes së grave. Protesta ka nisur në orë 18:00...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Avokatja Fehmije Bytyqi tha se ka informacione se Policia dhe Prokuroria e dinin se Naim Murseli ishte porositësi i vrasjes së bashkëshortes...
  Bota/Rajoni05 Dhjetor 2023
  Në shkollën fillore “Todor Janev” të Komunës Çashkë të Velesit përfundimisht filloi mësimi shqip për nxënësit e klasës së parë. Lajmin e...
  Lajme05 Dhjetor 2023
  Kryetari i Zubin Potok, Izmir Zeqiri ka thënë se është i gatshëm të përkrahë çfarëdo rezultati nëse kërkesa e serbëve për shkarkimin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.