Vip

Fifi i bën të qajnë e gjithë shtëpia, këndon live këngën “Diell”

Fifi i bën të qajnë e gjithë shtëpia, këndon live këngën “Diell”
22:34 | 25 Janar 2022

Ish-banorja e Big Brother VIP, Fifi ka shkuar sot tek shtëpia e famshme për ta takuar aktorën, Monika Lubonja.

Fifi, gjatë takimit me Fifi ka kënduar edhe këngën e saj që u shkrua nga vetë ajo sa ishte brenda shtëpisë.

Fifi bëri që të qajnë e gjithë shtëpia me këngën e saj.

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera