Vip

Fifi flet për alivanosjen në BBV: Shumica e njerëzve kanë menduar që kam aktruar

Fifi flet për alivanosjen në BBV: Shumica e njerëzve kanë menduar që kam aktruar
11:43 | 28 Nëntor 2022

Fifi është njëra ndër personazhet më të komentuara qysh nga pjesëmarrja e saj në “BBV”.

Ajo u komentua gjatë edhe për alivanosjen e saj në këtë spektakël.

E ftuar në emisionin “Zemër Luana”, Fifi u pyet pikërisht për këtë situatë dhe atë nëse ajo ka aktruar për të marrë vëmendjen.

“Janë kënaqur shumë njerëz kur më ka rënë të fikët, është shumë e dhimbshme nëse dikush të thotë ishalla nuk qohesh nga aty, ka pas nga publiku, por besoi edhe ata që kanë qenë brenda janë kënaqur. Mendoj se shumica e njerëzve kanë menduar që kam aktruar, ata që më njohin e dinë se sa shume e vuaj pjesën e alivanosjes, nuk kam aktruar dhe nuk mund ta bind askënd për këtë, maksimumi që mund të them ata që e kanë provuar ma din dhimbjen, është sikur ajo shprehja e Nastradinit: A ke rënë nga dardha? Jo, e atëherë nuk e di”, ka thënë Fifi.

Kujtojmë pak pas këtij momentin, Fifi kishte vendosur të largohej nga shtëpia e famshme duke e lënë në gjysmë eksperiencën e saj në “BBV”.

Pas daljes, ajo krijoi lidhjen me Adis Patushin, me të cilin edhe po shijon lidhjen.

Juliana: E kuptoj që e kam lëndu djalin dhe e marr mbi supet e mia këtë (VIDEO)

Të tjera