×
 • Lajme
 • Lajme

  Fidan Jupolli del pozitiv me COVID-19

  FrontOnline
  26 Qershor 2020

  Gazetari Fidan Jupolli ka rezultuar pozitiv me COVID-19, shkruan Front Online.

  Lajmin e ka bërë të ditur vetë Jupolli përmes një postimi në Facebook.

  Ai ka thënë se virusi COVID-19 nuk është një mashtrim, derisa ka treguar se po ia vështirëson frymëmarrjen.

  “COVIDI nuk osht rren , rri n’ shpi mu pak po mi verrgllat frymarrjen”, ka shkruar Jupolli.

  Ditë më parë pozitiv me këtë virus ka rezultuar edhe kolegu i tij Berat Buzhala.

  Postimi i Jupollit.

  Prej Sfide , n’ Sfide !! ? e drejt n’ COVIDI 19

  Babika ky pishtar ? i çashtjes as ni here nuk asht nda nga situata politike , dhe sfidat n’ te cilat kan kalue bashke -Patriotet Iliro-Pellazgo -Dardane

  Babika nuk asht derzue as kur e kan ba synet n’ klasen e 8 -et ….? ??

  Babika nuk asht derzue as kur per t’ her par ka ra n’ dashni ❤️me Arsimtaren e Muzikes n’ klasen e 5 -t dhe ja pata shpreh Dashnin si burrat ( nejese m’ patn lshue kamt po temen e pata ba )

  Babika nuk ashte dorezue as kur asht ballafaque n’ moshen 7 vjeqare me Nebojsha Sfetkoviqin kriminelin i cila ja ka marr jeten Babes tem ……

  Aiii pe la me qikaq se ta kompleksoj Marisolin , e Kasandren me jeten …….

  Sot Babika zyrtarisht asht diagnostifikue me COVID 19 !!!!!

  Kti far COVIDIT i paska hi menja me i shti Brinat me mue!!? ?

  Per kto 14 dit jom i bindun q’ pifti kom me ba ?…..

  Ju ndjen Babika ky argat i Çashtjes ….❤️

  COVIDI nuk osht rren , rri n’ shpi mu pak po mi verrgllat frymarrjen

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet, vendet që do të mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Lajme04 Tetor 2023
  Deputetja britanike, Alicia Kearns, ka ritheksuar faktin sesi akoma nuk ka pasoja për Beogradin edhe pas ngjarjes së 24 shtatorit, në Banjskë...
  Lajme04 Tetor 2023
  Olaf Sholz, kancelari i Gjermanisë ka folur për gjendjen në veri të Kosovës, gjatë një konference të përbashkët shtypi bashkë me kryeministrin...
  Lajme04 Tetor 2023
  Disa ditë pas përplasjes me armë, jeta ka rinisur mes autoblindave dhe forcave të shumta speciale. Banorët i shmangen çdo lloj kontakti...
  Të tjera
  Lajme04 Tetor 2023
  Ministrja e Jashtme gjermane Annalena Baerbock nesër do të vizitojë Shqipërinë ku do të takohet edhe me ministrat e jashtëm të Kosovës...
  Lajme04 Tetor 2023
  Policia dhe Dogana e Kosovës kanë parandaluar kontrabandimin me mallra. Në rrugën malore të fshatit Malinë të Maqedonisë së Veriut që lidhet...
  Sport04 Tetor 2023
  Trepça ka fituar ndaj Tindastollit në kualifikimet për FIBA Europe Cup. Mitrovicasit fituan me rezultat 69:77. Mikaile Tmusic me 22 pikë dhe...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky deklaroi se Ukraina do të bëjë gjithçka për të ruajtur mbështetjen e Shteteve të Bashkuara dhe Evropës në...
  Vip04 Tetor 2023
  Aktorja Julia Ormond e ka paditur producentin Harvey Weinstein për sulm seksual. Në padinë e ngritur të mërkurën dhe të siguruar nga...
  Bota/Rajoni04 Tetor 2023
  Senati amerikan ka miratuar emërimin e James O’Brien si Ndihmës-Sekretar i Shtetit për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike. O’Brien ka fituar besimin e 67...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.