Vip

Fero publikon projektin e shumëpërfolur “2PAC”

Fero publikon projektin e shumëpërfolur “2PAC”
00:06 | 08 Korrik 2020

Fero është reperi më i përfolur shqiptar, shpesh herë ai arrin që me projektet e tij të bëj bujë e të përfolët shumë, akoma pa i publikuar ato. E gjithë kjo vjen falë promovimeve interesante që dinë veç ai t’i bëjë.

Edhe projekti ‘2Pac’ është komentuar nga të gjithë, qysh në ditën e parë kur e kishte paralajmëruar reperi, e në minutat e parë të publikimit duket se projekti po pëlqehet më të madhe nga fansat e reperit.

për më shumë rreth këtij prohekti shikojeni këtu:

Petrol Company zbret çmimet në Ditën e Verës: Benzinë 1.70 euro dhe Diesel 1.85 Euro për litër

Të tjera