×
 • Vip
 • Vip

  Fero i’a shpreh haptas dashurinë Arbenitës

  FrontOnline
  18 Shtator 2023

  Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në media rozë.

  Ani pse kjo e fundit nuk ndalon së thumbuar Feron me postime në Instastory, ai ende ka ndenja për të.

  Fero para pak minutave publikoi një video të luanit dhe si mbishkrim tha

  “Une kur isha me Arbenita”

  Duket se ish-reperi ndenjë ende shpres për momentet e lumtura që ka përjetuar me bashkshorten e tij, derisa çdo gjë morri tjetëe kahje.

  Kliko këtu për VIDEO.

  Me rastin e Black Friday, 28 Nëntorit dhe 32 vjetorin e kompanisë, Petrol Company me çmime marramendëse në derivate dhe…
  Nga Rubrika
  Vip22 Shtator 2023
  Bashkëpunimi i David Guettas dhe Bebe Rexhës për këngën “I’m Good (Blue)” është vlerësuar nga një studim i ri si më i...
  Vip22 Shtator 2023
  Gigi Hadid duket elegante me një veshje kremi glamuroze teksa merrte pjesë në darkën “Residence X LuisaViaRoma” në Milano. Hadid tregoi fizikun...
  Vip22 Shtator 2023
  Kylie Jenner duket se ka bërë një zbulim që mori vëmendjen e fansave. 26-vjeçarja e “Keeping Up With The Kardashian” i tregoi...
  Të tjera
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Ish-presidenti italian, Giorgio Napolitano, dikur komunist që ndihmoi vendin të përballet me krizën e borxhit në vitin 2011, vdiq të premten në...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj ka thënë se aktualisht Kosova ndodhet në udhëkryq. Sipas tij, në njërën anë janë pozicionuar presidenti amerikan...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputetja e LDK-së, Hikmete Bajrami ka thënë se Qeveria Kurti ka ardhur në pushtet me premtime boshe dhe që për këto tri...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Lezha dje u cilësua si kryeqyteti i aksidenteve, megjithatë duket se jo të gjithë përplasjet ishin ngjarje aksidentale. Aksidenti i ndodhur në hyrje...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, falënderoi Kanadanë për mbështetjen e saj ndaj Ukrainës gjatë një takimi me kryeministrin kanadez, Justin Trudeau, të premten...
  Lajme22 Shtator 2023
  Emisari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, është pyetur për masat e mundshme apo pasojat nga SHBA-ja për ta mbajtur kryeministrin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.