[wp-story]

Kronika

Ferizaj, dhunohet një vajzë

Ferizaj, dhunohet një vajzë
08:44 | 27 Nëntor 2020

Një vajzë nga Ferizaj ka raportuar se është dhunuar nga një burrë. E njëjta ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Sipas Policisë, është bastisur shtëpia e të dyshuarit, ku janë gjetur dhe konfiskuar 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok.

“Ferizaj 26.11.2020 – 21:30.Viktima femër kosovare ka njoftuar se është dhunuar nga i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit është bastisur shtëpia e të dyshuarit ku janë gjetur dhe konfiskuar 39 fishekë të revoles dhe një elektroshok. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera