[wp-story]

Lajme

Ferid Agani infektohet me Covid-19

Ferid Agani infektohet me Covid-19
08:50 | 21 Nëntor 2020

Neuropsikiatri, dhe njëherit kryetari i Partisë së Drejtësisë, Ferid Agani ka bërë të ditur se është infektuar me koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Agani përmes një postimi në profilin e tij në Facebook.

Ai ka shkruar se për momentin ndodhet në shtëpi duke marrë trajtimin e nëvojshëm nën përkujdesjen e familjes.

Postimi i tij i plotë:

Te dashur familjare, miq, e dashamire,

Pas me shume se tete muaj beteje te suksesshme kunder infeksionit Covid ne vijen e pare te punes se rregullte me paciente, keto dite me preku edhe mua ky virus tinzar.

Shpresoj se me ndihmen e Zotit te Madherishem dhe kolegeve profesioniste te kesaj lemie do tia dal te tejkaloje edhe kete sprove te radhes. Per momentin ndodhem ne shtepi duke marre trajtimin e nevojshem nen perkundesjen e familjareve.

Ju pershendes perzemersisht dhe ju lus per mirekuptim per shkak te pamundesise qe te komunikoje me ju ne vellimin dhe cilesin e rendomte.

Poashtu ju lus per kujdes te shtuar ndaj ketij infeksioni viral.

Me shume respekt,

Ferid Agani

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera