[wp-story]

Lajme

Fatmir Limaj ngushëllon familjen e bashkëluftëtarit të tij, i cili vdiq sot

Fatmir Limaj ngushëllon familjen e bashkëluftëtarit të tij, i cili vdiq sot
21:12 | 17 Janar 2020

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka ngushëlluar familjen e bashkëluftëtarit të tij, Agim Shala, i cili ka ndërruar jetë ditën e sotme.

Limaj ka thënë se Agim Shala ishte ushtar i orëve të para të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Ai do të mbetet përherë në kujtesën tonë si një burrë fisnik, i dashur për të gjithë bashkëluftetarët dhe luftetarë trim. I shprehi ngushëllimet më të sinqerta familjes Shala, miqve dhe të gjithë bashkëluftetarëve. U prehsh në paqe bashkëluftetari im”, ka shkruar ndër të tjera Limaj.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera