×
 • Sport
 • Sport

  Familje e skandaleve: Babai i Wandës ndahet nga nëna e saj, nis lidhje me një femër 28 vjet më të re

  FrontOnline
  18 Nëntor 2021

  Familja Nara nuk bën dot pa ndonjë skandal.

  Pasi Wanda dhe Mauro Icardi u pajtuan, një tjetër familjar i saj u gjend në qendër të vëmendjes, shkruan FrontOnline.

  Po flasim për Andres, babain e Wandës dhe Zarës.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Andres Nara (@andres_r_nara)

  Ai u nda nga Nora Colossimo, nëna e Wandës me të cilën ishte i martuar prej kohësh dhe ka gjetur një të dashur më të re.

  Ajo quhet Debbie Jimenez dhe është 28 vjet më e re se Andres, pra është vetëm dy vjet më e madhe se Wanda.

  Andres ka postuar disa fotografi me të dashurën e tij të re në rrjetet sociale.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Andres Nara (@andres_r_nara)

  Pyetja e vetme është se si Wanda dhe motra e saj, Zara do ta pranojnë faktin se babai i tyre të jetë në një lidhje me një femër kaq të re./FrontOnline/

  Importuesi nga SHBA-ja: Devolli Corporation me standarde amerikane
  Nga Rubrika
  Sport13 Korrik 2024
  Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Spanjës do të luajnë të dielën mbrëma në Berlin finalen e madhe të Kampionatit Evropian “Gjermani...
  Sport13 Korrik 2024
  Talenti i Spanjës, Lakime Yamal i ka dhënë merita të mëdha bashkëlojtarit të tij te kombëtarja, Rodri, të cilin e ka cilësuar...
  Sport13 Korrik 2024
  Anglia do të synojë të bëjë edhe më shumë histori të dielën, kur do të ballafaqohet me Spanjën në finale të Kampionatit...
  Të tjera
  Lajme13 Korrik 2024
  Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) ka reaguar ndaj Ligjit të ri për Komisionin e Pavarur të Mediave (KPM), të miratuar të...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Zjarret janë ende aktive në malin Serta në Negotinë si dhe në Shtip në malin Ograzhden pranë kufirit bullgar. Ndërhyrjet si nga...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  SPAK ka lëshuar disa urdhërarreste me vendim gjykate për inceneratorin e Tiranës. Operacioni për ekzekutimin e urdhërarresteve u krye nga agjentët e...
  Lajme13 Korrik 2024
  Kosova si shteti më i ri evropian krenohej me popullsinë më të re. Mirëpo kjo popullsi ka nisur të plaket. Dhe Kosova...
  Bota/Rajoni13 Korrik 2024
  Vala ekstreme e nxehtësisë ka bërë që temperaturat në pjesë të Evropës qendrore dhe jugore të arrijnë deri në 40 gradë celsius...
  Kronika13 Korrik 2024
  Dy persona janë zhdukur në Prizren ditën e premte. Policia njofton se bëhet fjalë për vëlla dhe motër, të cilët janë larguar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.