Kronika

Fajde, detyrim, kanosje/ Policia arreston 3 persona në Prizren

Fajde, detyrim, kanosje/ Policia arreston 3 persona në Prizren
09:18 | 23 Nëntor 2022

Raportohet se në Prizren janë arrestuar tre të dyshuar për veprën fajde, detyrim dhe kanosje.

Gjatë bastisjes në banesën dhe veturën e njërit prej të dyshuarve janë gjetur dhe sekuestruar: një dokument marrëveshje për shitblerje të veturës, një kontratë për shitblerje të veturës, dy fletë-dëshmi për tërheqje parash nga dy institucione mikro-financiare,  një dëftesë e zyrës këmbimore etj.

Tre të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje./Front Online

8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….

Të tjera