Vip

Era Istrefi me veshje ekstragante para një Ferrari

Era Istrefi me veshje ekstragante para një Ferrari
20:34 | 05 Korrik 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, mbetet njëra prej më të pëlqyerave për stilin e saj të veçantë.

Ajo nuk kursen veten për pozat e ndryshme atraktive, në të cila vërehet se vitet e fundit ka evoluar në masë të madhe sa i përket aseteve.

Ditë më parë, bukuroshja bionde ka festuar ditëlindjen e 24-të, prej të cilës ka ndarë momente të lumtura nga festa.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Era ka mahnitur me dukjen ndërsa në mënyrë të detajshme është përkujdesur për paraqitjen.

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera