Vip

ENZO x Baboo Darabuka lansojn projektin e ri “Bomba”

ENZO x Baboo Darabuka lansojn projektin e ri “Bomba”
22:02 | 22 Maj 2022

ENZO dhe grupi i mirënjohur muzikor Baboo Darabuka & Dj Benity ka sjellur projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “BOMBA” dhe është në bashkëpunim me artistin e ri ENZO.

Projekti i cili erdhi i shoqëruar edhe me videoklip është një kënge ritmike verore.

Kënga u punua nga CekicBeats, me tekst nga Uki & Berato, ndërsa videoklipi është punuar nga XL Films.

Kënga tashmë publikuar në kanalin Youtube dhe padyshim do të pritet mirë nga adhuruesit e tyre.

 

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera