Lajme

Endrit Thaçi reagon pasi Gjykata Speciale ngriti aktakuzë ndaj babait të tij

Endrit Thaçi reagon pasi Gjykata Speciale ngriti aktakuzë ndaj babait të tij
09:14 | 26 Qershor 2020

Gjykata Speciale dy ditë më parë dha njoftimin se ka ngritur aktakuzë ndaj presidentit Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.

Reagimet ishin të shumta që nga liderët politikë e deri tek qytetarët.E tani përmes një postimi ka reaguar edhe Endrit Thaçi, djali i presidentit.

Në llogarinë e tij në Instagram, Endriti ka publikuar një fotografi të babait të tij të veshur me uniformën e ushtrisë dhe përkrah tij Kadri Veseli, gjithmonë duke vënë theks te UÇK- ja.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera