Vip

Enca përsëri provokon në foton e fundit

Enca përsëri provokon në foton e fundit
21:36 | 25 Janar 2022

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret që komentohet më së shumti dhe merr vëmendje të madhe.

Postimet në profilin e saj në Instagram, janë ndër postimet më të pëlqyera, dhe që komentohen më së shumti.

Këngëtarja vjen vazhdimisht provokuese dhe kjo e bën që pothuajse çdo ditë ajo të jetë kryefjalë e mediave rozë.

Së fundmi ajo ka postuar një “selfie” në Instastory-in e saj ku ka vënë në pah gjoksin e saj duke u dukur kështu mjaft provokuese.

Përkrahë fotos ka shkruar: “Gjesi bebat e mi”.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera