Gjuha:
×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  EMRAT/ I morën jetën njëri-tjetrit, këta janë dy personat që mbetën të vrarë në Kavajë

  FrontOnline
  29 Mars 2023

  Altin Rexha dhe Edmons Gosa, janë dy shtetasit që i morën jetën njëri-tjetrin pas një konflikti të çastit në qytetin e Kavajës.

  Ngjarja e rëndë u regjistruan pak minuta më parë në afërsi të stadimit të Kavajës.

  Mësohet se shtetasi Altin Rexha nga Kukësi ka qëlluar me armë zjarri tip pistoletë në drejtim të shtetasit Edmond Gosa nga Kavaja, ndërsa ky i fundit e ka goditur me thikë.

  Si pasojë e plagëve të marra të dy shtetasit kanë ndërrruar jetë në spital.r.t

  8 Marsi në Park Hotel & Spa – Që t’i të ndjehesh si Mbretëreshë ….
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Një sondazh tregon rënie rekord të shkallës së qytetarëve që janë të kënaqur me qeverinë në Gjermani dhe se 1 në 5...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Ukraina e kupton se është “e pamundur” të bashkohet me NATO-n derisa të përfundojë lufta, tha presidenti i saj. Volodymyr Zelenskyy tha...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Kuvendi Kombëtar i Republikës Srpska mirëpret të drejtën e Serbisë për të mbrojtur të drejtën për mbijetesë të popullit serb në Kosovë...
  Të tjera
  Lajme02 Qershor 2023
  Ministri i Administrimit dhe Pushtetit Lokal (MAPL), Elbert Krasniqi, në seancën e Kuvendit të Kosovës, ka bërë të ditur se dy kryetarët...
  Lajme02 Qershor 2023
  Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, është takuar me ambasadorin amerikan në Kosovë, Jeffrey Hovenier. Ai tha se raportet e Kosovës me ShBA-në...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Kuvendi Kombëtar i Republikës Srpska mirëpret të drejtën e Serbisë për të mbrojtur të drejtën për mbijetesë të popullit serb në Kosovë...
  Lajme02 Qershor 2023
  Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka folur në seancën e veçantë në Kuvend, e cila është thirrur për...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, tha se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka mundur ta “fusë...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s do të jetë nesër në Ankara për ceremoninë e betimit të Recep Tayyip Erdogan, i cili u...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.