Sport

Elshani e komenton humbjen nga Malisheva: Na kushtoi një pakujdesi në mbrojtje

Elshani e komenton humbjen nga Malisheva: Na kushtoi një pakujdesi në mbrojtje
19:36 | 18 Shtator 2021

Trajneri i Feronikelit, Faruk Elshani e ka komentuar ndeshjen e sotme me Malishevën, raporton FrontOnline.

Në “Liman Gegaj”, Feronikeli pësoi humbje 1:0 në kuadër të javës së pestë në Superligën e Kosovës.

“Një pakujdesi në mbrojtje ndodhi dhe pësuam gol, u munduam në vazhdim me disa ndryshime por që nuk arrijtëm të barazojmë”, deklaroi trajneri drenicas.

“Do të shikojmë dhe analizojmë ndeshjen e me pas edhe se ku do të ndërhyjmë për ndeshjen e radhës”, tha Elshani.

Feronikeli në xhiron e radhës takohet me Prishtinën./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera