[wp-story]

Lajme

Ekskluzive: Lista e kandidatëve për deputet të koalicionit AAK-PSD

Ekskluzive: Lista e kandidatëve për deputet të koalicionit AAK-PSD
21:21 | 06 Shtator 2019

Koalicioni mes Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe Partisë Socialdemokrate ka vendosur se kush do të jenë 100 kandidatët për deputetë për zgjedhjet parlamentare të 6 tetorit.

I pari në këtë listë do të jetë kandidati për kryeministër Ramush Haradinaj.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera