[wp-story]

Sport

Ekipi i Ardian Ismajlit merr një pikë të artë kundër Interit

Ekipi i Ardian Ismajlit merr një pikë të artë kundër Interit
22:45 | 21 Prill 2021

Skuadra e Interit ka dështuar të fitojë ndaj Spezias në xhiron e 32-të në Serie A.

Ekipi i Antonio Contes ka barazuar 1 me 1 ndaj Spezias.

Golin e parë në këtë ndeshje e shënoi Farias në minutën e 12’të.

Në minutën e 39’të, ishte Ivan Perisic ai që shënoi për ta barazuar rezultatin në 1 me 1.

Gola në pjesën e parë dhe atë të dytë nuk pati, kështu ndeshje u mbyll me barazim.

Me barazim Interi mbeti në pozitën e parë, me 76 pikë, 10 më shumë se pozita e dytë, AC Milan (66).

 

 

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera