Vip

Einxhel thyen krahun brenda shtëpisë së famshme?

Einxhel thyen krahun brenda shtëpisë së famshme?
09:43 | 28 Janar 2022

Moderatorja Einxhel Shkira ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Banorja ka thyer krahun.

Einxhel ishte duke marrë pjesë në një nga lojërat që u organizua nga Big Brother.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

 

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera