×
 • Vip
 • Vip

  Einxhel nuse për shtëpi, përgatit reçel kumbulle

  FrontOnline
  18 Shtator 2023

  Einxhel Shkira ani pse nuk është aktive në profesionin e saj si moderatore në televizion, por ne mediat sociale është shumë e pranishme.

  Ajo para disa orësh ka treguar ndjekësve se po përgatit reçel të pemëve.

  Në video shkruan “Ja këtu te vjehrra duke bërë reçel kumbulle”, duke vazhduar tutje “Keni besim do ja dal”.

  Mesa duket recetën për reçel e ka huazuar nga vjehrra e saj, nenë e dj Dagz.

   

  Filloi aplikimi për gjeneratën e 10-të të KEDS Academy për nxënës dhe studentë të rinj
  Nga Rubrika
  Vip22 Shtator 2023
  Bashkëpunimi i David Guettas dhe Bebe Rexhës për këngën “I’m Good (Blue)” është vlerësuar nga një studim i ri si më i...
  Vip22 Shtator 2023
  Gigi Hadid duket elegante me një veshje kremi glamuroze teksa merrte pjesë në darkën “Residence X LuisaViaRoma” në Milano. Hadid tregoi fizikun...
  Vip22 Shtator 2023
  Kylie Jenner duket se ka bërë një zbulim që mori vëmendjen e fansave. 26-vjeçarja e “Keeping Up With The Kardashian” i tregoi...
  Të tjera
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Ish-presidenti italian, Giorgio Napolitano, dikur komunist që ndihmoi vendin të përballet me krizën e borxhit në vitin 2011, vdiq të premten në...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputeti i LDK-së, Driton Selmanaj ka thënë se aktualisht Kosova ndodhet në udhëkryq. Sipas tij, në njërën anë janë pozicionuar presidenti amerikan...
  Lajme22 Shtator 2023
  Deputetja e LDK-së, Hikmete Bajrami ka thënë se Qeveria Kurti ka ardhur në pushtet me premtime boshe dhe që për këto tri...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Lezha dje u cilësua si kryeqyteti i aksidenteve, megjithatë duket se jo të gjithë përplasjet ishin ngjarje aksidentale. Aksidenti i ndodhur në hyrje...
  Bota/Rajoni22 Shtator 2023
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, falënderoi Kanadanë për mbështetjen e saj ndaj Ukrainës gjatë një takimi me kryeministrin kanadez, Justin Trudeau, të premten...
  Lajme22 Shtator 2023
  Emisari i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, është pyetur për masat e mundshme apo pasojat nga SHBA-ja për ta mbajtur kryeministrin...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.