×
 • Vip
 • Vip

  Efi ka refuzuar të luajë në filmin “Në kuadër të dashurisë” me Oltën e Luizin

  FrontOnline
  26 Shtator 2023

  Efin do të kishim mundësi ta shihnim edhe në filmin “Në kuadër të dashuri” të luajë krah Olta Gixharit dhe Luiz Ejllit, por ajo ka refuzuar.

  Bukuroshja ishte e ftuar dje (e hënë) në “Shqipëria live”, ku edhe tregoi se ajo e kishte marrë ftesën për të qenë pjesë e filmit.

  Ish-banorja e BBV 2, nuk ishte e kënaqur me rolin që iu dha, kështu që ajo nuk ka pranuar për shkak se roli i saj në film me sa duket nuk ishte aq i rëndësishëm.

  “Më erdhi një propozim, por absolutisht nuk e pranova sepse ishte një rol shumë i vogël”, tha Efi.

  Më tutje ajo u pyet nese do të pranonte po t’i kishin ofruar një rol kryesor, Efi u pergjigj se do të kishte pranuar patjetër, edhe pse në film luanin Olta e Luizi me të cilët ajo nuk ka marrëdhënie dhe aq të mira që nga Big Brother Vip Albania 2.

  “Puna është punë”, shtoi Efi, duke u shprehur se nuk do t’i interesonte me kë po luante në film, përderisa do të ishte çështje pune. /Telegrafi/

  KEDS njofton se këto vende do mbesin pa energji elektrike
  Nga Rubrika
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një episod tensionues është shfaqur në edicionin e fundit të Big Brother VIP Kosova, ku afërsia në mes të Santiana Malokut dhe...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Një moment qesharak ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova. Kaderi...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Të tjera
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Liridona Ademaj, 33-vjeçarja që u vra mbrëmjen e 29 nëntorit, është varrosur dje në varrezat e fshatit Cërmjan. Në ceremoninë e varrimit...
  Ekonomi02 Dhjetor 2023
  Analistë politik në vend thonë se Kosova rrezikon t’i humb mbi 500 milionë euro fonde nga BE-ja nëse nuk largohen gjatë këtij...
  Bota/Rajoni02 Dhjetor 2023
  Ukraina së shpejti do të rihapë aeroportin ndërkombëtar të Kievit. Lajmi u bë me dije nga shefi i shtabit, të presidentit Volodymir...
  Sport02 Dhjetor 2023
  Sot (e shtunë) do të hidhet shorti për grupet e Kampionatit Evropian 2024 që do të mbahet në Gjermani. Përveç Gjermanisë nikoqire,...
  Vip02 Dhjetor 2023
  Mbrëmja e premte solli befasi të shumta në skenën e “Dancing With the Stars Albania”. Bukuroshja e dashur nga Kosova, Juliana Nura,...
  Lajme02 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka kujtuar ish-presidentin historik Ibrahim Rugova, me rastin e ditëlindjes së tij. “Sot e kujtojmë ditëlindjen...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.