Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Edoni largohet nga Big Brother VIP Kosova

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Nga spektakli i sotëm i Big Brother VIP Kosova u largua Edoni.

  Votat e publikut kanë vendosur që ai të dalë sot nga shtëpia.

  Të nominuarit e kësaj jave kanë qenë, Andi, Xhoni, Vivien dhe Edoni.

   

  Në këto vende nuk do të ketë rrymë për shkak të punimeve
  Nga Rubrika
  Vip21 Mars 2023
  Një jetër zarf i zi ka mbërritur në shtëpinë e Big Borther Vip. Ky zarf ka ardhur në shtëpi pas debatit të...
  Vip21 Mars 2023
  Zarfi i zi mbërrin në shtëpi, kush nga banorët rrezikohet? Një jetër zarf i zi ka mbërritur në shtëpinë e Big Borther...
  Vip21 Mars 2023
  Teksa banorët  shijonin kafen në verandën e shtëpisë të gjithë së bashku, në shtëpi është vendosur dueti i Luizit dhe Juliana Pashës...
  Të tjera
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Adnan Dibrani deputet shqiptar në Suedi ka marrë titullin “hero” në Malin e Zi pasi shpëtoi nga mbytja një foshnjë në lumin...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Rreth 43,000 njerëz vdiqën vitin e kaluar në Somali, gjysma e tyre fëmijë nën moshën 5 vjeç, për shkak të thatësirës së...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Gjiganti teknologjik kinez, TikTok e ka përditësuar doracakun për përmbajtje, teksa i rritet presioni nga autoritetet perëndimore, të cilat janë të shqetësuara...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Çështja e detit ka qenë kryefjala e takimit mes Kryeministrit Edi Rama dhe Presidentes greke, Katerina Sakellaropoulou. Teksa zgjidhja e çështjes së...
  Vip21 Mars 2023
  Teksa banorët  shijonin kafen në verandën e shtëpisë të gjithë së bashku, në shtëpi është vendosur dueti i Luizit dhe Juliana Pashës...
  Lajme21 Mars 2023
  Dialogu mes Kosovës dhe Serbisë, do të jetë në rend dite në takimin e Këshillit Evropian, që zhvillohet të enjten dhe premten...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.