[wp-story]

Sport

Edon Zhegrova bën lëvizje mahnitëse me topin në mes të dyqanit

Edon Zhegrova bën lëvizje mahnitëse me topin në mes të dyqanit
10:29 | 17 Dhjetor 2019

Aftësitë e tij me topin, Zhegrova nuk ngurron t’i shfaq edhe jashtë fushës.

Së fundmi, në një qendër tregtare, 20-vjeçari ka mahnitur të pranishmit me lojën e tij me top.

“Kur ju shkoni në dyqan dhe e gjeni një top”, ka shkruar Zhegrova në ‘Instagram’ përkrah një video ku shihet ai duke bërë lëvizje të mrekullueshme.

Ndryshe, këtë edicion në të gjitha garat, Zhegrova është paraqitur në 13 ndeshje me Baselin.

Në këto ndeshje, Zhegrova ka shënuar dy gola dhe ka dhuruar tri asistime.

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera