×
 • Vip
 • Vip

  Edhe një banore kërkon të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

  FrontOnline
  22 Nëntor 2021

  Dita e djeshme për blogeren, Sarah Berisha ishte me ulje-ngritje, pasi ajo deklaroi se nuk dëshiron të ketë diçka më shumë me Pajtim Krasniqin brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

  Pas këtyre fjalëve, ishte Pajtimi ai që e refuzoi atë për një takim të organizuar nga “Vëllai i madh”.

  Më pas, ishte aktori, Donald Veshaj që u mundua të qetësoj situatën mes dyshes, duke shkuar tek Sarah dhe pyetur se si e sheh ajo Pajtimin.

  Ajo ka rrëfyer se në fillim nuk besonte se mes tyre mund të kishte diçka, por çdo ditë e më shumë ajo po ndihet mirë në shoqërinë e tij.

  Pas gjithë debatit të krijuar mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Sara ka pranuar se ka një pëlqim për DJ PM dhe ka ardhur edhe puthja e shumëpritur.

  Saraj i thotë nga ana tjetër se iu duk moment i përshtatshëm. Puthja e shumëpritur ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit dhe tashmë mbetet për t’u parë nëse në “Big Brother VIP” do të krijohet çifti i parë.

  Ndërsa, ditën e sotme pasi i treguan Fifit që puthja mes tyre ka ndodhur, ajo filloi të akuzonte Sarën se ajo po luan me Pajtimin, situatë kjo që u tensionua duke bërë që Sara të shpërthen në lot dhe që të kërkon të dal nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

  Pas kësaj ngjarje, pothuajse të gjithë banorët i kanë qëndruar afër Sarës dhe kanë diskutuar me të duke u munduar ta qetësojnë.

  Comodita nis 35 kontejnerë me dyshekë për në SHBA
  Nga Rubrika
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka ndezur thashethemet se është në një lidhje dashurie. Kjo për faktin, se në InstaStoryt e...
  Të tjera
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Artan Hajrizi vëllai i Faton Hajrizit i cili po dyshohet për vrasjen e një polici në Serbi, ka treguar se si vëllai...
  Lajme18 Korrik 2024
  Arbër Rexhaj, deputet i VV-së, ka thënë se i dyshuari për vrasjen e një polici serb në Serbi, është kriminel që ka...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Një familje e cila raportohet të jetë nga Maqedonia e Veriut, ka pësuar aksident të tmerrshëm në afërsi të Leskovcit ndërsa po...
  Lajme18 Korrik 2024
  Autoritetet në Serbi kanë nisur sot në orën 19:00 kërkimet edhe me helikopterë mbi zonën ku ndodhi vrasja e mbrëmshme e policit....
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Presidenti ukrainas, Volodymyr Zelensky, ka refuzuar bisedimet për arritjen e një marrëveshjeje me Rusinë, pa miratimin e Kievit, pasi kryeministri hungarez, Viktor...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.