[wp-story]

Lajme

Edhe Kadri Veseli arrin në Kuvend

Edhe Kadri Veseli arrin në Kuvend
11:32 | 03 Qershor 2020

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka arritur në Kuvendin e Kosovës, raporton Front Online.

Në seancën që do fillojë paspak, pritet votimi i Qeverisë Hoti.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera