Lajme

Edhe Hajredin Kuçi pozitiv me Coronavirus

Edhe Hajredin Kuçi pozitiv me Coronavirus
15:17 | 28 Korrik 2020

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Hajredin Kuçi ka dalë pozitiv me virusin korona.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes Facebook’ut, bashkëpartiaku i tij Arsim Bajrami.

Bajrami derisa ka lajmëruar se vet është shëruar nga COVID 19 dhe se i ka uruar shërim të shpejtë edhe Kuçit.

Përveç Bajramit dhe Kuçit, pozitiv me këtë virus ka dalë edhe kreu i PDK’së, Kadri Veseli dhe disa zyrtarë tjerë.

Prince Caffe pjesëmarrës në panairin DUBAI EXPO 2021

Të tjera