[wp-story]

Lajme

Edhe diell edhe re, ky është moti për sot

Edhe diell edhe re, ky është moti për sot
07:39 | 17 Gusht 2019

Do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë celsius.

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje graduale, duke regjistruar vlera mbi normalen.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-6 m/s. / Front Online /

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera