×
 • Vip
 • Vip

  Edhe Armina Mevlani merr pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqen me dukjen e saj elegante

  FrontOnline
  23 Shtator 2023

  Këto ditë në Milano të Italisë po zhvillohet Java e Modës në Milano.

  Teksa yje të shumtë nga mbarë bota po marrin pjesë në sfilatat e ndryshme që po mbahen atje, edhe VIP shqiptarë janë parë duke qenë prezentë.

  Pas çiftit Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, edhe modelja e njohur Armina Mevlani u pa në një nga ngjarjet e Javës së Modës në Milano.

  Foto: Armina Mevlani/Instagram

  Ajo publikoi në rrjetin social Instagram një sërë fotografish, ku shfaqej duke pozuar me një fustan ngjyrë kafe me disa lule të printuara.

  Pas imazheve, Mevlani publikoi edhe një video përmbledhëse të momenteve më të bukura që kishte shijuar përgjatë qëndrimit të saj në qytetin e modës.

   

  Java e Modës në Milano ka filluar më 19 shtator dhe do të zgjasë deri të hënën e datës 25 shtator. /Telegrafi/

  Foto: Armina Mevlani/Instagram

   

  Foto: Armina Mevlani/Instagram

   

  Afër dhjetë mijë banorë të fshatrave të Skenderajt përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik
  Nga Rubrika
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Linda ka pasur një debat goxha të ashpër me Lumbardhin. Linda ka zbuluar një rast që...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby në një bisedë me Edonën dhe Kaderin ka vazhduar të flasë mbi raportin e saj...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka pasur një bisedë të gjatë me konkurrenten tjetër të këtij formati, Edonën. Ajo ka...
  Të tjera
  Vip06 Dhjetor 2023
  Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby ka zhvilluar një bisedë me Edonën dhe Kaderin, në oborrin e shtëpisë së “Vëllait të...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Hyrja e banorit të ri në Big Brother VIP Kosova, Ardit, duket të ketë ndikuar mirë tek konkurrentja e tij, Shqipja. Në...
  Bota/Rajoni06 Dhjetor 2023
  Në mbledhjen e Këshillit të Ministrave të Shqipërisë sot miratuam Strategjinë e re të Sigurisë Kombëtare, e hartuar nga një grup pune...
  Lajme06 Dhjetor 2023
  Akoma zyrtarisht nuk ka kërkesë nga Suedia që Naim Murseli të gjykohet në shtetin e tyre. Emri i Naim Murselit në javën...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banori i Big Brother VIP Kosova, Buci ka folur mbi relacionin aktual që ka me Santianën. Në një bisedë me Besin, Shqipen...
  Vip06 Dhjetor 2023
  Banorja e Big Brother VIP Kosova, ka bërë rrëmujë, teksa i ka gjuajtur në pishinë rrobat e Ganiut e të Bleros. Por,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.