×
 • Sport
 • Sport

  E zbulon Batatina, ja sa para fituan lojtarët e Llapit pas fitores ndaj Ballkanit

  FrontOnline
  22 Nëntor 2021

  Ka përfunduar edhe xhiroja e 14-të në Superligë e Kosovës në futboll.

  Klubi futbollistik “Llapi” triumfoi thelël 4-1 ndaj Ballkanit në stadiumin e Merdarës.

  Tahir Batatina trajneri i klubit Llapi, sonte është ftuar në emisionin “Ekipi A” ne ATV.

  Batatina ka thënë qe asnjë skuadër ne Superligë nuk ka skuadër më të forte se Ballkani. Po ashtu ai tregoi se sot fitores së Llapit 4-1 përballe Ballkanit, cdo lojtar ka marr premio prej 200 eurove.

  Banori/banorja i/e dhjetë: Jeta të ofron njerëz të këqij, por unë ua gjej vendin
  Nga Rubrika
  Sport19 Korrik 2024
  Ka përfunduar raundi i parë kualifikues në tri garat evropiane, Ligën e Kampionëve, të Evropës dhe të Konferencës. E ekipet kosovare treguan...
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Sport18 Korrik 2024
  Në Prishtinë po mbahet Kampionati Evropian i Hendbollit U20. Në kuadër të tij mbrëmë është zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Luksemburgut, ku...
  Të tjera
  Lajme19 Korrik 2024
  Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, ku nuk mungon mundësia për reshje shiu dhe shkarkime...
  Lajme18 Korrik 2024
  Franca nuk dëshiron konfrontime të reja në veri e të cilat mund të lindin lidhur me çështjen e hapjes së urës së...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-ambasadorin amerikan Gjermani dhe ish- i dërguar i SHBA-së për Ballkanin, Richard Grenell, ka një shans të mirë për t'u bërë Sekretar...
  Lifestyle18 Korrik 2024
  Pirja e kafesë është një ritual i përditshëm për shumicën e njerëzve. Megjithatë, ekzistojnë dy arsye pse duhet të bëni kujdes kur...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Kai Trump, mbesa adoleshente e ish-presidentit të SHBA-së, Donald Trump, bëri një paraqitje të papritur në Konventën Kombëtare Republikane më 17 korrik,...
  Lajme18 Korrik 2024
  Aviacioni i SHBA-së nga Komanda Rajonale në Lindje e Forcave Kosovare të udhëhequr nga NATO ka ndihmuar sot Departamentin e Zjarrfikësve të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.