Vip

E veshur në bikini, Kida shfaq linjat e saj trupore para pasqyrës

E veshur në bikini, Kida shfaq linjat e saj trupore para pasqyrës
13:02 | 23 Qershor 2022

Kida është njëra ndër këngëtaret që punon shumë të sjellë projekte muzikore të shpeshta.

Së fundi ajo ka sjellë bashkëpunimin me Dafina Zeqirin, “Luje belin”.

E pas suksesit të këngës ajo po shijon edhe pushimet me Dafinën.

Ajo ka postuar imazhe provokuese ku ka vënë në pah linjat trupore me bikini,

Këngëtarja shfaqet në formë të mahnitshme në bikinit me ngjyrë të zezë.

Ajo kujdeset mjaft shumë për linjat trupore dhe madje është shumë e rregullt me palestër.

1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj

Të tjera