Kronika

E tmerrshme: Prishtinasi e sulmon seksualisht motrën e mitur

E tmerrshme: Prishtinasi e sulmon seksualisht motrën e mitur
09:25 | 16 Qershor 2020

Policia e Kosovë njofton se dje në Prishtinë ka arrestuar një të dyshuar për ngacmim seksual ndaj motrës së tij të mitur.

Sipas policisë, i njëjti ka sulmuar fizikisht edhe bashkëshorten e tij, e cila ka pranuar tretman mjekësor.

E mitura është dërguar për ekzaminim mjekësor, ndërkaq i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull Kosovar, pasi që i njëjti kishte sulmuar seksualisht motrën e tij viktimën femër K-Shqiptare (e mitur) dhe më pas ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër Kosovar, e cila ka pranuar tretman mjekësor. Viktima e mitur është dërguar për ekzaminim mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë./

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera