[wp-story]

Kronika

E sulmon dhe i dëmton makinën, arrestohet pejani

E sulmon dhe i dëmton makinën, arrestohet pejani
13:11 | 17 Tetor 2020

Policia e Kosovë ka arrestuar një person, pasi i njëjti kishte sulmuar viktimën mashkull kosovar dhe i kishte dëmtuar një automjet, raporton Front Online.

Njoftimi i Policisë së Kosovës:

Pejë 16.10.2010 – 13:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar viktimën mashkull kosovar. I dyshuari kishte dëmtuar një automjet dhe kishte gërvishë derën e objektit. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera