[wp-story]

Kronika

E shantazhojnë dhe i kërkojnë para, arrestohen dy persona në Istog

E shantazhojnë dhe i kërkojnë para, arrestohen dy persona në Istog
12:37 | 17 Qershor 2020

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë, pasi që të njëjtit e kanë shantazhuar dhe i kanë kërkuar një shumë të parave.

Policia bën të ditur se dy të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera