Vip

E quajnë mbretëresha e skandaleve dhe ka arsye për këtë

E quajnë mbretëresha e skandaleve dhe ka arsye për këtë
10:08 | 20 Prill 2021

Larsa Pippen është një temë e shpeshtë në tabloidet botërore dhe këtë herë të gjithë folën për të shkaku i fotove me kostume banje që ajo postoi në Instagramin e saj.

Mirëpo, mediat botërore shpesh e quajnë mbretëreshë të skandaleve, kjo për faktin se shpesh di të shkatërrojë martesa dhe lidhje të personaliteteve të famshme. Muajin e fundit ajo ka qenë në qendër të një skandali ndërsa filloi një lidhje me basketbollistin 22-vjeçar Malik Beasley, i cili ishte ende i martuar.

Dhe duket se ajo as që e qan kokën për këtë por vazhdon të provokojë në Instagram, duke nxjerr në pah format e saj të harlisura trupore çdo ditë dhe mburret me fotot nga deti. Vetëm disa ditë pasi shkatërroi një martesë, ajo shijon plazhin dhe mburret me figurën e saj edhe pse është 47 vjeçe.

Ylli televiziv, e njohur gjithashtu si një ish mike i klanit Kardashian-Jenner, gudulis imagjinatën e ndjekësve të saj duke theksuar kthesat e saj në bikini miniaturë, dhe komplimentet për pamjen e saj nuk janë të huaja për të. Prapa Pippen është martesa e saj me basketbollistin Scottie Pippen (55), me të cilin ajo ka katër fëmijë dhe me të cilën u martua në vitin 1997. Ajo është shfaqur disa herë në emisionin Kardashian, por pas akuzave se Kanye West po e ngacmon atë përmes telefonit dhe pas akuzave se po dilte me ish partnerët Khloe Kardashian dhe Kylie Jenner, familja i ktheu shpinën asaj dhe miqësia u bë një gjë e shkuar./FrontOnline/

 

Kush janë parakushtet efektivitetit dhe efiçiencës?

Të tjera