[wp-story]

Vip/Kultura

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull

E pranon më në fund Jasmina: Jam dashuruar në këtë mashkull
07:37 | 23 Shkurt 2021

Afrimiteti mes Jasminës dhe Andit është vënë re që kur Jasmina u bë pjesë e programit.

Midis dy konkurentëve nuk kanë munguar as puthjet. Në “Për’puthen Prime” të javës së kaluar, para se të diskutonte me Mevlanin, Jasmina çohet dhe papritur puth Andin.

Ndërsa ishte Andi që i dhuroi puthjen në buzë dhe më pas një orë me rërë Jasminës.

Sot, në një story në Instagram teksa tregonte disa produkte, Jasmina shkruan “Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry”.

Mbetet për t’u parë në vazhdim sa e vërtetë është kjo deklaratë e saj dhe nëse çifti do të dalë i përputhur nga emisioni.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera