[wp-story]

Bota/Rajoni

E parkuar në anë të rrugës, “Range Rover” përfshihet nga flakët në dalje të tunelit të Elbasanit

E parkuar në anë të rrugës, “Range Rover” përfshihet nga flakët në dalje të tunelit të Elbasanit
20:20 | 16 Janar 2020

Një makinë tip “Range Rover” është përfshirë nga flakët në dalje të tunelit Tiranë-Elbasan.

Nga video e siguruar nga “Panorama” shihet se nga makina e vendosur në anë të rrugës, del vetëm tym .

Nuk dihet nëse ka persona të plagosur, por makina pësuar djegie në pjesën e përparme të saj dhe regjistruar dëme të konsiderueshme materiale.

Lidhur me ngjarjen policia nuk ka dhënë ende një njoftim zyrtar, për të evidentuar edhe shkaqet e zjarrit.

Super zbritje në “Petrol Company”

Të tjera