×
 • Bota/Rajoni
 • Bota/Rajoni

  E pabesueshme, nga ky aksident, një grua ka dalë nga vetura vetëm me lëndime të lehta!

  FrontOnline
  19 Nëntor 2021

  Disa ngjarje janë të vështira për t’u shpjeguar, dhe një prej tyre është aksidenti i ndodhur më 16 nëntor në Interstate 5 në Mount Vernon, në veri të Seattle në shtetin e Uashingtonit. Sipas The Seattle Times, trafiku po ngadalësohej në urën mbi lumin Skegit kur një Nissan Altima e goditi nga pas një kamion.

  Makina nga forca e goditjes ka përfunduar në çati dhe mbi të është mbështetur kamioni. Një masë e thërrmuar prej metali dhe plastika mbeti nën kamion.

  Në veturë ka qenë një grua 46-vjeçare dhe gjithçka ka treguar për më të keqen, shkruan Revista HAK. Oficeri Rocky Olifant bëri foto dhe e transmetoi informacionin në Twitter, duke e quajtur fillimisht një aksident me lëndime të rënda.

  Sidoqoftë, më pas kamioni u ngrit dhe Olifant raporton menjëherë se gruaja doli nga rrënojat në këmbë. Ajo dyshohet se u ankua për dhimbje të lehta në kokë dhe brinjë dhe shkoi në spital për vëzhgim të mëtejshëm./FrontOnline/

  Petrol Company feston në Sos Fshatrat e Fëmijëve dhe në Sos Kopsht
  Nga Rubrika
  Bota/Rajoni20 Korrik 2024
  Policia spanjolle ka thënë të shtunën se ka arrestuar tre hakerë prorusë, të dyshuar për kryerje të sulmeve kibernetike me qëllime terroriste,...
  Bota/Rajoni20 Korrik 2024
  Politikania ukrainase e ekstremit të djathtë dhe ish-deputetja, Irina Farion vdiq në spital nga plagët e marra në atentat pasi një sulmues...
  Bota/Rajoni20 Korrik 2024
  Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) është duke bërë thirrje për luftë kundër HIV-it dhe stigmës rreth tij, pak para një konference ndërkombëtare...
  Të tjera
  Lajme20 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, ka thënë se trupi i Faton Hajrizit, të vrarë nga policia serbe duhet të kthehet...
  Lajme20 Korrik 2024
  Agim Musliu nga instituti “Octopus” ka shkruar për atë që ka ndodhur në Serbi përgjatë këtyre tre ditëve, ku një polic serb...
  Lajme20 Korrik 2024
  Kryeministri i vendit, Albin Kurti, ka vizituar Festivalin Anibar që po mbahet në komunën e Pejës. Kurti qëndroi në Galerinë e Arteve...
  Lajme20 Korrik 2024
  Faton Hajrizi intervistën e fundit televizive e kishte dhënë para 10 muajve. Në të ai kishte rrëfyer se si ishte burgosur, e...
  Lajme20 Korrik 2024
  Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, është takuar me kryeministrin e Islandës, Bjarni Benediktsson, ku tha se ishte pikërisht Islanda, vendi që i...
  Lajme20 Korrik 2024
  Disa nga të burgosurit shqiptarë në Greqi, kanë njoftuar se kanë filluar një grevë urie. Ata thonë se këtë po e bëjnë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.