Lajme

E nis ditën në terren, kryetari Muharremaj: Puna për rregullimin e ambientit nis herët

E nis ditën në terren, kryetari Muharremaj: Puna për rregullimin e ambientit nis herët
08:14 | 24 Shtator 2020

Ai ësht një nga kryetarët më aktiv të komunave.

Bali Muharremaj, i pari i Suharekës e ka nisur ditë herët, madje në terren.

Këtë e tregon edhe postimi i tij në FB, i cili posa është bërë ora 08:00 shkruan:

Mirëmengjesi

Puna për rregullimin e ambientit fillon herët në Komunën e Suharekës.

Çdo ditë ne angazhohemi ta bëjmë më të mirën për ambientin.

Bali Muharremaj

EKSKULZIVE: Art Motion dhe Klan Kosova fitojnë të drejtën televizive të Superligës, Ligës së parë si dhe Kupës së Kosovës 

Të tjera