Kronika

E mitura thotë se u dhunua seksualisht derisa ishte në vizitë tek motra në Viti

E mitura thotë se u dhunua seksualisht derisa ishte në vizitë tek motra në Viti
09:12 | 24 Nëntor 2022

Një e mitur ka njoftuar policinë se në muajin tetor është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar.

Ajo ka thënë se rasti të cilin e ka raportuar dje, ka ndodhur gjersa ishte në vizite tek motra e saj në Viti.

“Viktima femër kosovare (e mitur) me 23.11.2022 ka raportuar se gjersa ishte në vizitë te motra e saj, është dhunuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Nuk raportohet për të arrestuar, ndërsa rasti është duke u hetuar”, thuhet në rapor.

Petrol Company hap pikën më të re në Orllat me super çmime për Black Friday: Diesel 1.51€ dhe Benzinë 1.38€

Të tjera