[wp-story]

Kronika

E mitura në Prizren pranon mesazhe erotike në telefon, babai i saj e raporton rastin në Polici

E mitura në Prizren pranon mesazhe erotike në telefon, babai i saj e raporton rastin në Polici
12:13 | 03 Tetor 2020

Një burrë në Prizren ka raportuar mbrëmë në Polici se vajza e tij është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, burri ishte ankuar se një numër i panjohur kishte dërguar mesazhe me përmbajtje erotike në telefonin e vajzës së tij të mitur.

Policia bën të ditur se me rastin është njoftuar edhe prokurori dhe rasti mbetet të hetohet.

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera